PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA MA NAPĹŇA

fliegaVedel som, čo ma baví a išiel som za tým. A tak som sa dostal k realitám a práci realitného makléra. Krôčik po krôčiku som sa snažil dosiahnuť stanovené ciele a oplatilo sa. Toho času som majiteľom realitnej kancelárie REMAX Plus a moja práca ma napĺňa. Kancelária RE/MAX Plus sa nachádza na Račianskom mýte (Račianska 9 – Nad TESCO Expres) v Bratislave.

V spoločnosti REMAX pracujem od roku 2009 a odvtedy som predal svojim klientom už stovky nehnuteľností. Snažím sa o to, aby každý klient, s ktorým spolupracujem našiel vo mne nie len makléra (realitného konzultanta) s profesionálnym prístupom, ale aj osobného poradcu a človeka, ku ktorému môže mať maximálnu dôveru pri takom dôležitom kroku v živote, ako je predaj alebo kúpa nehnuteľnosti. Je veľmi dôležité, aby klient cítil, že robím maximum pre jeho spokojnosť, a aby sa mohol aj v budúcnosti na mňa s dôverou obrátiť. V tomto úsilí mi napomáha aj tím mojich spolupracovníkov a asistentov, čo zvyšuje efektivitu predaja nehnuteľnosti a môžem sa každému klientovi venovať individuálnejšie.

Najlepším meradlom kvality mojej práce je, keď si ľudia vymieňajú môj kontakt medzi sebou a navzájom si ma doporučujú. Mojim cieľom je, aby väčšina mojich klientov pochádzala práve z doporučení, a preto sa snažím moje služby stále posúvať dopredu a poskytovať klientom čo najkvalitnejší servis, ktorý predčí ich očakávania. Snažím sa svoj servis klientom stále zlepšovať, aby proces predaja nehnuteľnosti bol pre predávajúceho a kupujúceho čo najmenej stresujúci. Pri práci v spoločnosti REMAX som našiel nezávislosť a uspokojenie zo svojej práce. Snažím sa aby značka REMAX znamenala pre každého nášho klienta kvalitu a istotu.

V roku 2011 som sa stal maklérom roka v spoločnosti RE/MAX Slovakia len vďaka veľkej dôvere, ktorú do mňa vložili moji klienti pri predaji svojich nehnuteľností, za čo by som sa im chcel poďakovať. Pracujem pre spoločnosť REMAX od roku 2009 a som jeden z NAJSTABILNEJŠÍCH a najproduktívnejších realitných maklérov v rámci celej spoločnosti na Slovensku. Každoročne obsadzujem najvyššie priečky v rámci hodnotenia maklérov REMAX za produkciu. Počas pôsobenia v spoločnosti REMAX som predal svojim klientom niekoľko stoviek nehnuteľností.

Potrebujete pomôcť pri predaji Vašej nehnuteľnosti?
Neváhajte sa na mňa obrátiť. Ponúkam kompletné realitné služby pri predaji nehnuteľnosti.

Váš realitný maklér

Ing. Mário Fliega

RE/MAX Plus

Račianska 9, 831 02, Bratislava

Tel.: 0949 / 828 231

mario.fliega@re-max.sk