MOJA ŠPECIALIZÁCIA

hradny_kopec

.

Venujem sa sprostredkovaniu predaju nehnuteľností vo všetkých lokalitách Bratislavy, ale špecializujem sa hlavne na predaj bytov v jej širšom centre, nakoľko sa v tejto lokalite pohybujem väčšinu svojho života. V tejto lokalite sa nachádzajú v priemere jedny z najdrahších rezidenčných nehnuteľností nielen v Bratislave, ale aj na celom územi Slovenskej republiky, čo si vyžaduje dostatočné skúsenosti s predajom a hlavne správne nastavenie celého procesu predaja. Neváhajte ma kontaktovať aj v prípade, že už predávate nehnuteľnosť a nedarí sa vám. Často to môže byť spôsobené len nesprávne nastaveným predajom. V prípade, že by ste chceli vedieť viac informácií alebo potrebovali radu pri predaji nehnuteľnosti, s dôverou sa na mňa obráťte.

Po skúsenostiach s predajom množstva nehnuteľností počas mojej profesionálnej praxe, sa snažím ponúkať kvalitný, spoľahlivý a hlavne bezpečný servis. Právny servis mi zabezpečuje Notársky úrad na tej najvyššej bezpečnostnej úrovni. Tieto právne služby sú dodávané so zárukou a aj s poistením, ktoré je v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky.

Svojim klientom zabezpečujem aj kompletný servis pri financovaní kúpy nehnuteľnosti formou hypotekárnych úverov, cez zazmluvneného overeného dodávateľa, kde dokážeme klientovi nájsť a vybaviť väčšinou bezkonkurenčné podmienky.