Račianska 9
831 02, Bratislava
Realitný Maklér Bratislava | Ing. Mário Fliega Re/Max Plus Realitný Maklér Bratislava | Ing. Mário Fliega Re/Max Plus

Ing. Mário Fliega

realitný maklér/majiteľ kancelárie
0949 828 231
Špecialista na predaj DOMOV a drahých nehnuteľností
v Bratislave

MOJA ŠPECIALIZÁCIA a ponúkané doplnkové služby

hradny_kopec

Nakoľko sa pohybujem väčšinu svojho života v okolí Starého mesta a širšieho centra Bratislavy kde som v obidvoch častiach aj žil, tak sa špecializujem hlavne na predaj domov a drahých nehnuteľností v týchto lokalitách, predovšetkým ale na predaj domov v nasledovných oblastiach: Hradný kopec, Slavín, Horský park, Palisády, Koliba a Kramáre. Jedná sa o veľmi komplikované lokality z pohľadu predaja nehnuteľností kde obstoja len najskúsenejší realitný profesionály. Pri predajoch nehnuteľností v týchto lokalitách, ktoré nie sú nadstavené správne a profesionálne predáva mnoho majiteľov svoje nehnuteľnosti niekedy veľmi dlhú dobu (niekedy sú to aj roky).

Postupne som v týchto lokalitách predal množstvo domov a získal som hodnotné skúsenosti pri správnom nadstavovaní predaja a určení vhodnej ceny. Naučil som sa efektívne zvládať nekedy veľmi náročnú komunikáciu počas celého procesu s predávajúcimi, ale aj s kupujúcimi, čo mi napomáha úspešne ukončiť aj komplikované transakcie, ktoré sú mnohokrát prekážkou na uskutočnenie celej transakcie práve pri individuálnom nesprávne nadstavenom predaji alebo aj cez neskúseného realitného obchodníka.

Väčšinu predajov v týchto lokalitách som uskutočnil po veľmi dlhom a náročnom procese predaja, kedy majitelia buď neboli schopní predať svoju nehnuteľnosť sami, ale mnohokrát ani v zastúpení realitnej kancelárie. Ak by ste mali záujem o získanie podrobnejších informácií alebo by ste mali záujem o pomoc pri predaji Vašej nehnuteľnosti, tak Vám rád pomôžem. Neváhajte ma prosím kontaktovať na tel. čísle alebo emaily, ktoré sú uvedené v hornej časti tejto stránky.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Často ale predávam aj bežné byty v lokalite “širšie centrum” Bratislavy (Staré mesto a jeho okolie), nakoľko som v minulosti predal už niekoľko stoviek bytov. Pri predaji nehnuteľností sa sústreďujem hlavne na nadstavenie celého procesu predaja, aby bol profesionálny a v čo najvyššej možnej kvalite, lebo to zásadne ovplyvňuje konečnú cenu nehnuteľnosti. V tomto úsilí mi napomáha aj môj tím spolupracovníkov.

Po skúsenostiach s predajom množstva nehnuteľností počas mojej profesionálnej praxe, sa snažím ponúkať kvalitný, spoľahlivý a hlavne bezpečný servis. Právny servis mi zabezpečuje najväčší Notársky úrad v Slovenskej republike. Tieto právne služby sú dodávané so zárukou a aj s poistením, ktoré je v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky.

Ďalej zabezpečujem svojim klientom aj kompletný servis pri financovaní kúpy nehnuteľnosti formou hypotekárnych úverov, cez zazmluvneného overeného dodávateľa, kde dokážeme klientovi vybaviť väčšinou bezkonkurenčné podmienky.

fliega_fotka